Абсолютним тріумфатором ЗНО-2020 став хлопець зі звичайної сільської школи: 795 балів з 800 можливих

Абсолютним тріумфатором ЗНО-2020 став хлопець зі звичайної сільської школи: 795 балів з 800 можливих - today.ua

Хлопець зі звичайної сільської школи набрав максимальну кількість балів із чотирьох тестів ЗНО і посів абсолютне перше місце у своєрідному рейтингу абітурієнтів-2020. Загалом, у цьому році 447 учасників ЗНО отримали максимальні 200-бальні оцінки. Це – на 63% вище, ніж торік, інформує сайт Кабміну.

Абсолютний переможець тестування (на жаль, в інформації від Кабміну немає ні його імені, ні школи, яку він закінчив) – хлопець зі звичайної сільської школи. З чотирьох предметів він набрав неймовірну кількість балів: 795 із 800 можливих. Його результати, зокрема, такі: українська мова та література -200 балів, математика – 200 балів, англійська мова – 199 балів, фізика – 196 балів.

Абсолютним тріумфатором ЗНО-2020 став хлопець зі звичайної сільської школи: 795 балів з 800 можливих

За інформацією від глави Міносвіти Сергія Шкарлета в цьому році на основну сесію ЗНО було зареєстровано 379 493 людини. Найпопулярніші предмети, які обирали учасники тестувань – українська мова та література, історія України і математика.

"Також у цьому році учасники активно вибирали географію, англійська мова та біологію. Менше зареєстрованих було на тести з фізики, хімії, англійської, німецької та французької мов", - говорить Шкарлет.

393 людини не були допущені до тестування через те, що у них при собі не виявилося потрібних документів. 127 не допустили через підвищену температуру та явні ознаки гострого респіраторного захворювання. Крім того, 268 учасників ЗНО порушили процедуру проходження тестів.

З 447 учасників ЗНО, які отримали максимальні 200 балів, найбільш тих, хто здавав математику. Таких 142 людини, на другому місці – "англійці", їх виявилося 84. З фізики максимальний бал отримали 60 осіб.

Із тих чи інших причин не всі, хто зареєструвався на тестування, взяли в ньому участь. Загалом було здано 913 995 тестів, що становить 74,5% від запланованої кількості.

Водночас учасники ЗНО-2020 провалили майже 23 тисячі тестів. Зокрема, кожен восьмий учасник тестування з історії не зміг набрати навіть мінімальної необхідної кількості балів. А тест з української мови та літератури виявився "не по зубах" кожному дванадцятому.

Гороскоп на 6 серпня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Овнам удачу, а Ракам радить відпочити
Гороскоп на четвер, 6 серпня 2020 року, обіцяє день, в який найбільш успішними будуть цілеспрямовані і зосереджені особистості. Правильний розподіл си...
Головні події в світі 5 серпня: Бейрут продовжує рахувати втрати - масштаби катастрофи жахають
Столиця Лівану Бейрут не може отямитися після вчорашніх потужних вибухів в порту. Версій цих вибухів було кілька: від терактів до горезвісного людсько...
Вирушаючи у відпустку поставте в морозилку склянку з монеткою: дуже цінна порада
Деякі люди перед від'їздом з дому ставлять в морозильну камеру свого холодильника склянку, в яку поміщають звичайну монетку. Для чого це потрібно? ...
П'ять правил, щоб огірки в банках не вибухали
Багато господині знають, що огірки вельми вибагливі овочі. Консервування їх на зиму нерідко обертається повною втратою продукту. Через пару днів після...
Астролог, який передбачив перемогу Зеленського, заявив, що місцевих виборів в Україні не буде
Місцеві вибори в Україні можуть скасувати в останній момент. Це буде політичне рішення, оскільки деякі люди не захочуть залишати насиджених місць. Нов...