71-річна Джилл Байден вийшла на публіку у фіолетовій сукні-футлярі з декольте

Перша леді США Джилл Байден завжди з'являється на публіці у яскравому вбранні. Вона віддає перевагу сукням, які підкреслюють її жіночність та почуття стилю. 71-річна дружина Джо Байдена днями побувала на спільній сесії Конгресу в Капітолії у Вашингтоні. Серед публіки у темних смокінгах Джилл виділялася своїм ефектним образом.

71-річна Джилл Байден вийшла на публіку у фіолетовій сукні-футлярі з декольте - today.ua

Джилл Байден одягла фіолетову сукню-футляр із гарною зоною декольте та рукавами три чверті. Сукня пошита, судячи з усього з атласу, оскільки ефектно блищить. Талію першої леді прикрашає та підкреслює пояс.

Свій образ Джилл доповнила намистом, золотими підвісками на ланцюжках, годинником та браслетами. Вона зробила укладання з кучерями, улюблений макіяж смоки-айс, а губи нафарбувала рожевою помадою.

71-річна Джилл Байден вийшла на публіку у фіолетовій сукні-футлярі з декольте

Не виключено, що колір сукні чоловіка Байдена обраний недарма. Фіолетовий – це суміш червоного та синього, кольору Республіканської та Демократичної партій.

Під час щорічної зустрічі Конгресу не обійшлось без інцидентів. Джилл Байден стала більш обговорюваною, ніж її чоловік, який виступав із довгою промовою. Справа в тому, що Джилл, вітаючи чоловіка віце-президента США Камали Харріс, поцілувала його прямо в губи.

71-річна Джилл Байден вийшла на публіку у фіолетовій сукні-футлярі з декольте

Раніше Today.ua повідомляв рецепт морозива, яке любить їсти на десерт президент США Джо Байден.