5 причин, чому двигун не заводиться в мороз

Взимку багато водіїв стикаються з серйозною проблемою, коли в мороз двигун їхнього автомобіля відмовляється запускатися. Це може торкнутися і нових авто. Сьогодні ми розповімо, з-за чого мотор найчастіше не заводиться в холодну погоду.

5 причин, чому двигун не заводиться в мороз - today.ua

Акумулятор

Найчастіше в тому, що автомобіль не запускається в мороз, винен акумулятор. Вірніше, його низький заряд. На це вказують завиваючі звуки, коли повертаєте ключ у замку запалювання для запуску мотора, але стартер не провертається.

Розряджений акумулятор – це невелика проблема. Гірше, якщо він виходить з ладу назавжди. Тоді потрібно купувати нову батарею.

Генератор

Якщо нормальний акумулятор постійно втрачає заряд, то, можливо, це відбувається із-за несправного генератора. На проблеми з генератором може вказувати миготіння фар і приладової панелі. Якщо двигун запустився, але потім майже одразу стих, то це теж може свідчити про проблеми генератора.

Зазвичай, генератор не потребує заміни та ремонтується на спеціалізованих СТО, що на цьому спеціалізуються. Це значно дешевше, ніж купувати нову деталь.

5 причин, чому двигун не заводиться в мороз

Стартер

Якщо в момент повороту ключа запалювання ви чуєте клацання і двигун не запускається (але електрообладнання в порядку), то, мабуть, причина в стартері. З цієї поломкою раніше чи пізніше стикаються всі автомобілісти. Стартер, як і генератор, ремонтується. Зазвичай цим займаються одні й ті ж фахівці. Найчастіше стартер ламається не відразу. Він дасть вам можливість помучитися, але завести автомобіль день-два або тиждень. Але, якщо він вже почав "глючити" - не варто чекати, поки він поламається остаточно. Взимку ви можете зупинитися з самому невідповідному місці.

Паливна система

Іноді взимку не можна запустити двигун через проблеми з паливною системою. Частинки льоду можуть припинити циркуляцію палива.

Досвідчені власники дизельних автомобілів знають, що взимку потрібно особливо ретельно підходити до палива. Неякісне пальне може замерзнути на морозі.

Для того, щоб взимку знизити ризик появи в баку великої кількості конденсату, потрібно заливати повний бак палива.

Моторне масло

У мороз масло може надто загуснути. З-за цього виникнуть проблеми із запуском двигуна. Рекомендуємо використовувати зимові моторні масла (з невеликою в'язкістю).

Мінімальна зарплата лікаря в Україні у 2021 році складе 20 тисяч гривень, - Зеленський
Мінімальна зарплата лікарів у 2021 році складе 20-25 тисяч гривень. Такі зарплати медиків, заплановані Міністерством охорони здоров'я на прийдешній рі...
В Україні стрімко дорожчає житло: ціни на покупку та оренду квартир поповзли вгору
Згідно з оновленими даними Державної служби статистики, в Україні з початку по вересень поточного року значно зросли ціни на житлову площу. В середньо...
В Європі зростає ціна на газ: до чого слід готуватися українцям
Ціна на газ для українців колишньою не залишиться. Тепер, із введенням газового ринку, вона буде змінюватися щомісяця. Причому вартість блакитного пал...
В АТБ поскаржилися, що покупці стали заходити до них рідше
У період карантину купівельна спроможність українців помітно знизилася. Люди не тільки почали економити на розвагах і відпочинку, але і на продуктах. ...
Пенсійний фонд профінансував пенсії за жовтень: скільки отримають українці
Пенсійний фонд України направив у вівторок, 19 жовтня, ще 2,2 млрд гривень на фінансування жовтневих пенсій. Про це повідомляється на сторінці ПФУ у F...