5 причин, чому двигун не заводиться в мороз

5 причин, чому двигун не заводиться в мороз - today.ua
Loading...

Взимку багато водіїв стикаються з серйозною проблемою, коли в мороз двигун їхнього автомобіля відмовляється запускатися. Це може торкнутися і нових авто. Сьогодні ми розповімо, з-за чого мотор найчастіше не заводиться в холодну погоду.

Акумулятор

Найчастіше в тому, що автомобіль не запускається в мороз, винен акумулятор. Вірніше, його низький заряд. На це вказують завиваючі звуки, коли повертаєте ключ у замку запалювання для запуску мотора, але стартер не провертається.

Розряджений акумулятор – це невелика проблема. Гірше, якщо він виходить з ладу назавжди. Тоді потрібно купувати нову батарею.

Генератор

Якщо нормальний акумулятор постійно втрачає заряд, то, можливо, це відбувається із-за несправного генератора. На проблеми з генератором може вказувати миготіння фар і приладової панелі. Якщо двигун запустився, але потім майже одразу стих, то це теж може свідчити про проблеми генератора.

Зазвичай, генератор не потребує заміни та ремонтується на спеціалізованих СТО, що на цьому спеціалізуються. Це значно дешевше, ніж купувати нову деталь.

Стартер

Якщо в момент повороту ключа запалювання ви чуєте клацання і двигун не запускається (але електрообладнання в порядку), то, мабуть, причина в стартері. З цієї поломкою раніше чи пізніше стикаються всі автомобілісти. Стартер, як і генератор, ремонтується. Зазвичай цим займаються одні й ті ж фахівці. Найчастіше стартер ламається не відразу. Він дасть вам можливість помучитися, але завести автомобіль день-два або тиждень. Але, якщо він вже почав “глючити” – не варто чекати, поки він поламається остаточно. Взимку ви можете зупинитися з самому невідповідному місці.

Паливна система

Іноді взимку не можна запустити двигун через проблеми з паливною системою. Частинки льоду можуть припинити циркуляцію палива.

Досвідчені власники дизельних автомобілів знають, що взимку потрібно особливо ретельно підходити до палива. Неякісне пальне може замерзнути на морозі.

Для того, щоб взимку знизити ризик появи в баку великої кількості конденсату, потрібно заливати повний бак палива.

Моторне масло

У мороз масло може надто загуснути. З-за цього виникнуть проблеми із запуском двигуна. Рекомендуємо використовувати зимові моторні масла (з невеликою в’язкістю).

Гороскоп на 8 грудня від Павла Глоби: Левам будуть заважати перепади настрою, а Скорпіонам – постійні конфлікти
Сьогодні багатьох знаків Зодіаку чекають різкі зміни в особистому житті. Не бійтеся заводити нові знайомства. Корисна будь-яка фізична робота. Також можна розслабитися і приділити увагу...
“Були проблеми з грошима”: син зірки серіалу “Свати” розповів про сімейну драму
Федір Добранравов, який зіграв у серіалі “Свати” одну з головних ролей, практично весь вільний час проводить на роботі. Його син Віктор Добронравов, відомий російський актор,...
Як схуднути взимку на трьох продуктах: дієтолог поділилася новим методом
Схуднути взимку не так просто, проте можливо. Тим більше, що серед великої кількості дієт можна обрати ту, яка буде здаватися вам найбільш корисною. Дієтолог Наті...
Lifecell запустив фіксований тариф за смішну суму
Lifecell, один з найбільших мобільних операторів в Україні, запустив черговий вигідний тарифний план для своїх абонентів, який здивує не тільки приємною ціною, але і спектром...