4 причини купити квартиру в Броварах

Життя в столиці дає безліч переваг. Це не тільки можливість знайти добре оплачувану роботу, але і велика різноманітність місць для проведення дозвілля, доступна медицина і величезна кількість магазинів із розпродажами. Але дозволити собі покупку житла в Києві можуть далеко не всі, та й шум столиці приваблює небагатьох. Квартира в передмісті може стати прекрасною альтернативою. Обов'язково варто розглядати Бровари. Найкращі пропозиції вдасться зустріти на OLX.

4 причини купити квартиру в Броварах - today.ua

Безпосередня близькість до столиці

Тим, хто вирішить купити квартиру, Бровари підійдуть ідеально. Тому саме час переглянути актуальні пропозиції житла в цьому місті: https://www.olx.ua/uk/nedvizhimost/kvartiry/prodazha-kvartir/brovary/. Відстань до найближчої станції метро складає всього 13 км. Відгуки показують, що з Броварів у деяких випадках вдається дістатися до роботи швидше, ніж з окремих районів Києва.
4 причини купити квартиру в Броварах

Розвинена інфраструктура

Близькість до столиці зобов'язує місто розвиватися у відповідному напрямку. У Броварах є все, що необхідно для комфортного життя:

  • дитячі садки;
  • школи;
  • медичні заклади;
  • банки;
  • розважальні центри.

Чого тільки вартий «Термінал», у якому можна побалувати дітей водними розвагами навіть у зимовий час.

У місті є 11 шкіл і одна гімназія. Освітні установи беруть участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, займають не останні місця. Функціонує також Броварський дитячий центр творчості, в якому малюки з ранніх років можуть проявити свої таланти.

Свіже повітря

Великою перевагою передмістя є відсутність величезної кількості транспорту і близькість до живої природи. У Броварах немає такої кількості машин, як у Києві. А недалеко від міста є шикарні ліси, в яких можна не тільки погуляти, але і назбирати гриби і ягоди.

Ціни на нерухомість

Вартість квартир у Броварах буде значно нижчою, ніж у столиці. На OLX можна зустріти пропозиції як на первинному, так і на вторинному ринку. Забудовники часто пропонують вигідні умови розстрочки. Тому молодим людям, які мають хорошу роботу в Києві, не складе особливих труднощів купити квартиру в передмісті.

  • ТЕГИ